Konwerter plików AMR do MP3 i WAV online

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY WYSYŁAĆ PLIKI
ZAREJESTRUJ

Konwertuj bezpłatnie swoje pliki audio z formatu AMR do MP3 lub WAV poniższym konwerterem online. Po prostu wskaż swój plik AMR, wybierz format zapisu, podaj e-mail i kliknij konwertuj. Po przekonwertowaniu AMR pobierz plik MP3 lub WAV z linku lub otrzymasz link do pliku w e-mailu.

  1.    2. Konwertuj: – kliknięcie wysyła i konwertuje wybrany plik AMR do formatu MP3 lub WAVE. Trzymaj otwarte okno przeglądarki i czekaj aż plik wyśle się do końca i przekonwertuje, po przekonwertowaniu pokaże się link z plikiem do ściągnięcia, lub otrzymasz link na adres e-mail jeśli został wpisany.

Wspieramy konwertowanie więcej niż 50ciu źródłowych formatów, również wielokanałowych. Mamy możliwość dzielenia nagrań wideo na osobne ścieżki audio i wideo. Główne formaty to: OGA do MP3, OGG do MP4, AMR do MP3, WMV do MP3, VOB do WMV, VOB do WAV, MOV, PCM, ALAC, EAC-3, FLAC, VMD i wiele innych.

Przepisywanie nagrań audio po konwersji AMR:
Jeżeli chcesz wysłać do nas i przepisać plik audio AMR na tekst i na przykład wykorzystać go w sądzie załóż konto klienta prostym formularzem na naszej stronie i wyślij nagranie po zalogowaniu:

wyślij do przepisywanie.pl.