Wyslij
Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.

Doświadczenie Przepisywanie.pl

Zespół pracowników PRZEPISYWANIE.pl ma ponad 15 letnie doświadczenie w usługach przepisywania nagrań, w szczególności nagrań dowodów procesowych, rozpraw oraz konferencji, spotkań i wywiadów prowadzonych w wieloosobowych grupach tzw. FGI (focus group interview), jak również wywiadów indywidualnych, nagrań archiwalnych i przepisywania nagrań na potrzeby spraw sądowych, czy przepisywanie listy dialogowej / napisów do filmów.
Oferujemy przepisywanie nagrań każdego rodzaju zapisanych na dowolnym nośniku.

Nasi klienci

Wykonujemy zlecenia urzędów administracji państwowej, spółek, międzynarodowych korporacji jak i osób fizycznych, jako nadrzędną zasadę stawiając zastrzeżenie poufności danych zleceniodawcy. W uzasadnionych przypadkach, na specjalne życzenie możemy udostępnić referencje od klientów, którzy wyrazili na to zgodę.

Rozliczenia

Za przepisywanie i pozostałe usługi wystawiamy faktury VAT. Dla stałych klientów proponujemy płatność po wykonaniu usługi, oraz upusty cenowe: CENNIK.