Przepisywanie nut dla ZAIKS, partytur, melodii, funkcji.

Przepisywanie.pl oferuje szeroki zakres usług związanych z przepisywaniem nut. Przepisywanie nut to usługa zapewniająca produkt końcowy mający wiele zastosowań, adresowana do adeptów muzyki, kompozytorów, profesjonalistów, ale także do osób znajdujących się też na początku swojej przygody z muzyką, do osób, które nie umieją grać ze słuchu albo nie są jeszcze w stanie zapisać poprawnie utworu czy melodii, którą same wymyśliły. Wystarczy nagrać gwizdaną melodię i wysłać ją do nas, dopiszemy do niej akordy i zaaranżujemy na dowolny skład instrumentalny!

Rejestracja nut w ZAIKS

Jednym ze sposobów oficjalnego zgłaszania nut do rejestracji do Stowarzyszenia ZAIKS jest przedstawienie utworu w formie partytury. Dzięki usłudze przepisywania tekstu nutowego nut oferujemy pozyskanie dokładnej partytury w odpowiedniej formie (melodia i funkcje/akordy), Pozyskanie gotowego materiału nutowego staje się bardzo proste. Wyślij do nas nagranie i odbierz zapis nutowy.

Nuty w formie cyfrowej

Przepisywanie nut ze słuchu może mieć zastosowanie między innymi w przypadku utraty czy braku możliwości zdobycia konkretnej partytury lub gdy jedyna dostępna partytura istnieje w formie rękopisu, możemy przepisywać tekst nutowy bardzo dokładnie z istniejącymi błędami lub z korekcją błędów wykonania. Przepisywanie.pl oferuje także przepisywanie starych partytur, których dotychczasowy nośnik uległ uszkodzeniu (na przykład w przypadku podarcia, zgniecenia czy pożółknięcia papieru) do postaci cyfrowej: pdf, jpg, tiff.

Najwyższa jakość usług

Przepisywanie.pl zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Przepisywanie tekstów nut z nagrań realizujemy z użyciem specjalistycznego oprogramowanie do odsłuchiwania nagrań ze spowalnianiem odtwarzania dzięki czemu żadna nuta nam nie umknie a nuty zapisujemy programami Finale oraz Sibelius. Partytury i Głosy możemy dostarczyć w postaci plików MUS SIB PDF lub w różnych formatach graficznych jpg tiff, gif, itp., dogodnych dla klienta.
Przykłady piosenek aranżowanych i przepisywanych są w formie próbek na stronie: zespół muzyczny all Jazz / Bosky Band, zespół muzyczny al Tango, zespół muzyczny Klezmer Orkester, zespół muzyczny Lemonband.

Wycena

Każdorazowo wyceniamy pracę na podstawie materiału źródłowego dostarczonego przez klienta.

Przykłady prac:

  • przepisywanie nagrań do nut dla celów rejestracji w ZAIKS.
  • partytury.
  • melodie z funkcjami.
  • aranżacje – aranżowanie popowe, jazzowe i klasyczne.

próbka przepisanej solówki Stephanie Valentin - Djangology

próbka przepisanej solówki Stephanie Valentin – Djangology

próbka przepisanej solówki Michael Fraser skrzypek All Of Me

próbka przepisanej solówki Michael Fraser skrzypek All Of Me

Przepisywane nuty Djangology

Przepisywane nuty Djangology

Pisanie aranży zespołowych i orkiestrowych.

Przepisywanie.pl oferuje pisanie różnych typów aranżacji (kompozycji wprowadzającej zmiany do podstawowej wersji utworu, na przykład na potrzeby innego składu muzycznego), dla różnych adresatów i odnoszące się do różnych stylów muzycznych. Oferujemy także przearanżowywanie, czyli zmianę stylu albo charakteru danego utworów na potrzeby naszych klientów.

Oferujemy aranże dla:

  • zespołów
  • orkiestr

Przykłady prac (różne style muzyczne):

Aranże na podstawie przepisanych nagrań: Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur oraz Pan i Pani Smith:

Melodia del Corazon, Chopin

Melodia del Corazon, Chopin

Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur

Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur

aranż na podstawie tematu z filmu Pani i Pan Smith

aranż na podstawie tematu z filmu Pani i Pan Smith