Przepisywanie nut dla ZAIKS, partytur, melodii, funkcji.

Przepisywanie.pl oferuje szeroki zakres usług związanych z przepisywaniem nut.

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY WYSYŁAĆ PLIKI
ZAREJESTRUJ

Przepisywanie nut to usługa zapewniająca produkt końcowy mający wiele zastosowań, adresowana do adeptów muzyki, kompozytorów, profesjonalistów, ale także do osób znajdujących się też na początku swojej przygody z muzyką, do osób, które nie umieją grać ze słuchu albo nie są jeszcze w stanie zapisać poprawnie utworu czy melodii, którą same wymyśliły. Wystarczy nagrać gwizdaną melodię i wysłać ją do nas, dopiszemy do niej akordy i zaaranżujemy na dowolny skład instrumentalny!

Rejestracja nut w ZAIKS

Jednym ze sposobów oficjalnego zgłaszania nut do rejestracji do Stowarzyszenia ZAIKS jest przedstawienie utworu w formie partytury. Dzięki usłudze przepisywania tekstu nutowego nut oferujemy pozyskanie dokładnej partytury w odpowiedniej formie (melodia i funkcje/akordy), Pozyskanie gotowego materiału nutowego staje się bardzo proste. Wyślij do nas nagranie i odbierz zapis nutowy.

Nuty w formie cyfrowej

Przepisywanie nut ze słuchu może mieć zastosowanie między innymi w przypadku utraty czy braku możliwości zdobycia konkretnej partytury lub gdy jedyna dostępna partytura istnieje w formie rękopisu, możemy przepisywać tekst nutowy bardzo dokładnie z istniejącymi błędami lub z korekcją błędów wykonania. Przepisywanie.pl oferuje także przepisywanie starych partytur, których dotychczasowy nośnik uległ uszkodzeniu (na przykład w przypadku podarcia, zgniecenia czy pożółknięcia papieru) do postaci cyfrowej: pdf, jpg, tiff.

Najwyższa jakość usług

Przepisywanie.pl zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Przepisywanie tekstów nut z nagrań realizujemy z użyciem specjalistycznego oprogramowanie do odsłuchiwania nagrań ze spowalnianiem odtwarzania dzięki czemu żadna nuta nam nie umknie a nuty zapisujemy programami Finale oraz Sibelius. Partytury i Głosy możemy dostarczyć w postaci plików MUS SIB PDF lub w różnych formatach graficznych jpg tiff, gif, itp., dogodnych dla klienta.
Przykłady piosenek aranżowanych i przepisywanych są w formie próbek na stronie: zespół muzyczny all Jazz / Bosky Band, zespół muzyczny al Tango, zespół muzyczny Klezmer Orkester, zespół muzyczny Lemonband.

Wycena

Każdorazowo wyceniamy pracę na podstawie materiału źródłowego dostarczonego przez klienta.

Przykłady prac:

  • przepisywanie nagrań do nut dla celów rejestracji w ZAIKS.
  • partytury.
  • melodie z funkcjami.
  • aranżacje – aranżowanie popowe, jazzowe i klasyczne.

próbka przepisanej solówki Stephanie Valentin - Djangology

próbka przepisanej solówki Stephanie Valentin – Djangology

próbka przepisanej solówki Michael Fraser skrzypek All Of Me

próbka przepisanej solówki Michael Fraser skrzypek All Of Me

Przepisywane nuty Djangology

Przepisywane nuty Djangology

Pisanie aranży zespołowych i orkiestrowych.

Przepisywanie.pl oferuje pisanie różnych typów aranżacji (kompozycji wprowadzającej zmiany do podstawowej wersji utworu, na przykład na potrzeby innego składu muzycznego), dla różnych adresatów i odnoszące się do różnych stylów muzycznych. Oferujemy także przearanżowywanie, czyli zmianę stylu albo charakteru danego utworów na potrzeby naszych klientów.

Oferujemy aranże dla:

  • zespołów
  • orkiestr

Przykłady prac (różne style muzyczne):

Aranże na podstawie przepisanych nagrań: Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur oraz Pan i Pani Smith:

Melodia del Corazon, Chopin

Melodia del Corazon, Chopin

Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur

Melodia del Corazon, Chopin etiuda E-dur

aranż na podstawie tematu z filmu Pani i Pan Smith

aranż na podstawie tematu z filmu Pani i Pan Smith