Wyslij
Interesuje Cię rozpoznawanie mowy?
Poufność
Adresy mailowe wpisane z użyciem tego formularza będą wykorzystywane wyłącznie do okresowego udzielania informacji na temat rozwoju oprogramowania skryBot - rozpoznawanie i dekodowanie mowy po polsku.

Przepisywanie.pl Portal Transkrypcyjny – Automatyzacja Przepisywania Nagrań Rozpraw Sądowych

Na indywidualne zamówienia Kancelarii Adwokackich, Radcowskich oraz stron wykonujemy wierne transkrypcje rozpraw sądowych zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości. Zapraszamy na stronę główną Przepisywanie.pl celem założenia konta Klienta prostym formularzem i wysłania rozprawy,

lub skorzystanie z poniższego formularza:

Formularz rejestracji konta Klienta
  1. +48
[otrzymasz na e-mail dane do zalogowania w przepisywanie.pl]

Przepisywanie.pl Portal Transkrypcyjny to Automatyzacja Przepisywania Nagrań

Serwerowy system dla wydajnego przepisywania dużych ilości nagrań rozpraw (lub dowolnych innych nagrań) przez duży zespół transkrybentów i protokolantów. System przepisywania nagrań jest kompatybilny z systemem nagrywania nagrań E-Protokół i zgodny z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości oraz procedurami sądowymi.

Przepisywanie.pl oferuje następujące produkty:

  1. Serwerowe systemy do automatyzacji przepisywania nagrań
  2. Oprogramowanie wspomagające pracę protokolantów i transkrybentów: SkryBot Prawo rozpoznawanie mowy oraz DykTak CAT (Computer Assisted Transcription)
  3. SkryBot Prawo 499 zł, KUPUJĘ. Odnowienie 99 zł.

    Wersja ze specjalistycznymi skrótami branży prawnej i obszernym słownikiem obejmującym charakterystyczne zwroty stosowane w pismach prawnych, rozprawach sądowych, protokołach policyjnych. Wersja dla branży prawniczej: adwokatów, radców, notariuszy, prokuratorów, sędziów oraz policji. Przedłużenie licencji na kolejny rok 99 zł.
  4. Szkolenia zespołów transkrypcyjnych i administracyjnych.

Nasze oprogramowanie serwerowe i desktopowe jest używane przez Sądy w Polsce do wykonywania transkrypcji rozpraw nagrywanych w systemie audio wideo. Więcej informacji i sprzedaż na stronie: Przepisywanie rozpraw sądowych