Przepisywanie i tłumaczenia.

Przepisywanie nagrań w innych językach niż polski

Oferujemy przepisywanie nagrań w języku angielskim. Koszt przepisania strony 1500 znaków w języku angielskim to 21 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY WYSYŁAĆ PLIKI
ZAREJESTRUJ

Tłumaczenia cennik.

Podajemy ceny netto za jedną stronę rozliczeniową (tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne: 1 strona rozliczeniowa = 1500 znaków, tłumaczenia przysięgłe: 1 strona rozliczeniowa = 1125 znaków). Do podanych cen w przypadku odbiorców polskich należy doliczyć podatek VAT w wysokości 22%, a w przypadku odbiorców zagranicznych 0%.

Tłumaczenie z języka angielskiego na język polski:

  • Ekonomiczne 29 zł do 5 stron dziennie
  • Standardowe 42 zł do 8 stron dziennie
  • Szybkie 66 zł powyżej 8 stron dziennie
  • Ekspresowe 114 zł w tym samym dniu

Tłumaczenie z języka polskiego na język angielski:

  • Ekonomiczne 31 zł do 5 stron dziennie
  • Stadardowe 46 zł do 8 stron dziennie
  • Szybkie 69 zł powyżej 8 stron dziennie
  • Ekspresowe 119 zł w tym samym dniu

Wyjaśnienie opcji tłumaczeń. Wybór odpowiedniej opcji gwarantuje spełnienie oczekiwań odnośnie terminu i ceny tłumaczenia.

Tłumaczenie Ekonomiczne.

Jeśli nie zależy Państwu zbytnio na czasie, oferujemy realizację tłumaczeń w tempie do 5 stron rozliczeniowych dziennie, przy czym minimalny czas realizacji wynosi 7 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia zlecenia.

Tłumaczenie Standardowe

Termin realizacji tłumaczenia standardowego wynosi do 8 stron rozliczeniowych dziennie licząc od momentu przyjęcia zlecenia. Ten tryb nasi Klienci wybierają najczęściej, ponieważ tłumaczenia o objętości do 8 stron rozliczeniowych są wykonywane z dnia na dzień.

Tłumaczenie Pilne

Tłumaczenie Pilne wykonywane jest w tempie powyżej 8 stron rozliczeniowych dziennie licząc od momentu przyjęcia zlecenia, a więc np. 20 stron rozliczeniowych z dnia na dzień.

Tłumaczenie Ekspresowe

Opcja zarezerwowana dla Klientów, którzy chcą wykonać tłumaczenie „na wczoraj”, a więc tak szybko jak to możliwe. To tłumaczenia wykonywane w tym samym dniu lub np. 40 stron z dnia na dzień.

Tłumaczenia przysięgłe

Podane wyżej ceny dotyczą zarówno tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych jak i przysięgłych, ale w przypadku tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych, jedna strona rozliczeniowa ma 1500 znaków, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych 1125 znaków. Do ceny tłumaczenia przysięgłego doliczana jest opłata w wysokości 100 zł netto pokrywająca koszt sporządzenia papierowych dokumentów oraz ich dostarczenia do siedziby Klienta.